• Бензински вертикутер OPTIMA 35 VO

• Моќност: 2.2 kW

• Вртежи во минута: 3100 

• Зафатнина: 123 cm3

• 4 тактен мотор

• Задолжително користење на бензин 95 и масло за мотор SAE 30

• Работна ширина: 35 cm

• Тежина: 29 kg

• Капацитет на корпа: 45 l.

• Можност за подесување на висината на 4 нивоа 

• Производител: MTD

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 137

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Бензински вертикутер OPTIMA 35 VO

  • Производител: MTD
  • Шифра на производ: 137
  • Достапност: Out Of Stock
  • 24,900MKD


Поврзани производи

Електричен вертикутер SMART 30 VE

Електричен вертикутер SMART 30 VE

• Моќност: 1200 W• Работна ширина: 30 cm• Тежина: 12 kg• Капацитет на корпа: 35 l.• Можност за подес..

7,990MKD без ДДВ: 7,610MKD

Електричен вертикутер SMART 34 VE

Електричен вертикутер SMART 34 VE

• Моќност: 1500 W• Работна ширина: 37 cm• Тежина: 15 kg• Капацитет на корпа: 50 l.• Можност за подес..

10,590MKD без ДДВ: 10,086MKD

Тагови: Бензински вертикутер, benzinski vertikuteri, benzinski vertikuter, vertikuter