• Електричен вертикутер SMART 34 VE

• Моќност: 1500 W

• Работна ширина: 37 cm

• Тежина: 15 kg

• Капацитет на корпа: 50 l.

• Можност за подесување на висината на 4 нивоа 

• Производител: MTD

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 4208

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електричен вертикутер SMART 34 VE

  • Производител: MTD
  • Шифра на производ: 4208
  • Достапност: Out Of Stock
  • 10,590MKD


Поврзани производи

Електричен вертикутер SMART 30 VE

Електричен вертикутер SMART 30 VE

• Моќност: 1200 W• Работна ширина: 30 cm• Тежина: 12 kg• Капацитет на корпа: 35 l.• Можност за подес..

7,990MKD без ДДВ: 7,610MKD

Бензински вертикутер OPTIMA 35 VO

Бензински вертикутер OPTIMA 35 VO

• Моќност: 2.2 kW• Вртежи во минута: 3100 • Зафатнина: 123 cm3• 4 тактен мотор• Задолжително ко..

24,900MKD без ДДВ: 21,102MKD

Тагови: Електричен вертикутер, elektricni vertikuteri