• Електрична косилка BG 1300
ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА ЗА ТРЕВА BG 1300

• Моќност: 1300 W

• Асинхрон мотор

• Должина на нож: 37 cm

• Капацитет на корпа: 30 l.

• Тежина: 14 kg

• Три нивоа на косење

• За тревна површина до 350 m2

• Произведено во ЕУ

ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 171

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електрична косилка BG 1300

  • Производител: BEKGER
  • Шифра на производ: 171
  • Достапност: На залиха
  • 4,990MKD


Поврзани производи

Електрична косилка SMART 32 E

Електрична косилка SMART 32 E

• Моќност: 1000 W• Должина на нож: 31 cm• Тежина: 7,5 kg• Капацитет на корпа: 27 l.• Три нивоа на ко..

3,590MKD без ДДВ: 3,042MKD

Електрична косилка  SMART 38 E

Електрична косилка SMART 38 E

• Моќност: 1400 W• Должина на нож: 38 cm• Тежина: 14 kg• Капацитет на корпа: 40 l.• Три нивоа на кос..

4,990MKD без ДДВ: 4,229MKD

Продолжен кабел 20 m

Продолжен кабел 20 m

3 х 1• Должина: 20 m шифра: 23..

800MKD без ДДВ: 678MKD

Продолжен кабел 25 m

Продолжен кабел 25 m

3 х 1• Должина: 25 m шифра: 24..

950MKD без ДДВ: 805MKD

Играчка косилка + ТОПКА

Играчка косилка + ТОПКА

• За сите мали градинари и градинарки! :)  шифра: 4571..

360MKD без ДДВ: 305MKD

Батериска косилка YM7213-Yardman

Батериска косилка YM7213-Yardman

• Тип на мотор: Литиум-јонска батерија • Погодна за тревник од 150 до 200 m² • Ширина на косење: 34 ..

7,350MKD 24,500MKD без ДДВ: 6,229MKD

Тагови: Електрична косилка, elektricna kosilka, косилки за трева, kosilka za treva