• Електрична пила ECS 2000/40

• Моќност: 2000 W

• Должина на мач: 40 cm

• Тип на ланец: 3/8 “

• Тежина: 5 kg

• Механизам за стартување со двојна заштита

• Дополнителна кочница

• Максимална безбедност при работа

• Задолжително е користење соодветно масло за ланец

• Капацитет на резервоар за масло за ланец: 0,9 l.

• Производител: MTD

ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 6256

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електрична пила ECS 2000/40

  • Производител: MTD
  • Шифра на производ: 6256
  • Достапност: На залиха
  • 6,200MKD
  • 4,990MKD


Поврзани производи

Електрична пила EKSN 2200/40

Електрична пила EKSN 2200/40

• Моќност: 2 200 W• Должина на мач: 40 cm• Идеална за домашна употреба• Производител: Ikra MogatecГА..

4,590MKD 5,990MKD без ДДВ: 3,890MKD

Бензинска пила BG 41

Бензинска пила BG 41

• Моќност: 2.5 kW • Зафатнина: 58 сс• Должина на мач: 41 cm • Цилиндар: СТАНДАРДЕН 45.2 mm • Те..

6,790MKD без ДДВ: 5,754MKD

Бензинска пила BG 41 PRO

Бензинска пила BG 41 PRO

• Моќност: 2.5 kW • Зафатнина: 58 сс• Должина на мач: 41 cm • Цилиндар: КЕРАМИЧКИ 45.2 mm • Теж..

7,500MKD без ДДВ: 6,356MKD

Сталак за сечење на дрва

Сталак за сечење на дрва

• Лесен и едноставен за монтажа и употреба • Не зазема голем простор, лесен е складирање и практичен..

1,990MKD 2,990MKD без ДДВ: 1,686MKD

Тагови: Електрична пила, pili za drvo, elektricna pila