• Лесна инсталација, едноставно косење

• Се препорачува за тревна површина до 400 m2

• Ширина на косење: 28 cm

• Висина на косење: од 15 mm до 60 mm

• Димензии: 60 х 44 х 27 cm

• Тежина: 10.5 kg

• Детектира препреки

• Сигурносна заштита за деца

• Производител: WOLF GARTEN

ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 69

+ ПОДАРОК: БАЗЕН EASY SET- 28101

• Димензии: 183 cm x 51 cm

• Без пумпа

• Капацитет: 880 l.

шифра: 99929


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Робот- косилка ROBO SCOOTER 400 + ПОДАРОК: Базен-EASY SET-28101

  • Производител: WOLF GARTEN
  • Шифра на производ: 69
  • Достапност: На залиха
  • 62,000MKD


Поврзани производи

Робот- косилка ROBO SCOOTER 1800

Робот- косилка ROBO SCOOTER 1800

• Лесна инсталација, едноставно косење• Се препорачува за тревна површина до 1800 m2• Ширина на косе..

125,000MKD без ДДВ: 105,932MKD

Робот- косилка ROBO SCOOTER 3000

Робот- косилка ROBO SCOOTER 3000

• Лесна инсталација, едноставно косење• Се препорачува за тревна површина до 3000 m2• Ширина на косе..

139,000MKD без ДДВ: 117,797MKD

Тагови: Робот- косилка ROBO SCOOTER 400, robotski kosilki