Пили за дрва

Подобри го барањето

Електрична пила ECS 2000/40

Електрична пила ECS 2000/40

• Моќност: 2000 W• Должина на мач: 40 cm• Тип на ланец: 3/8 “• Тежина: 5 kg• Механизам за стартување..

4,990MKD 6,200MKD без ДДВ 4,229MKD

Електрична пила EKSN 2200/40

Електрична пила EKSN 2200/40

• Моќност: 2 200 W• Должина на мач: 40 cm• Идеална за домашна употреба• Производител: Ikra MogatecГА..

4,590MKD 5,990MKD без ДДВ 3,890MKD

Бензинска пила BG 41

Бензинска пила BG 41

• Моќност: 2.5 kW • Зафатнина: 58 сс• Должина на мач: 41 cm • Цилиндар: СТАНДАРДЕН 45.2 mm • Те..

6,790MKD без ДДВ 5,754MKD

Бензинска пила BG 41 PRO

Бензинска пила BG 41 PRO

• Моќност: 2.5 kW • Зафатнина: 58 сс• Должина на мач: 41 cm • Цилиндар: КЕРАМИЧКИ 45.2 mm • Теж..

7,500MKD без ДДВ 6,356MKD

Сталак за сечење на дрва

Сталак за сечење на дрва

• Лесен и едноставен за монтажа и употреба • Не зазема голем простор, лесен е складирање и практичен..

1,990MKD 2,990MKD без ДДВ 1,686MKD

Масло за ланец

Масло за ланец

Масло за подмачкување на ланецКоличина: 1 lit...

260MKD без ДДВ 220MKD

Прикажани од 1 до 6 од вкупно 6 (1 страна/и)