ТОП ПОНУДА

MIGLIORI Tobi X6 електричен тротинет

MIGLIORI Tobi X6 електричен тротинет

• Големина на тркала: 5.5″• Батерија: 6 Аh/36 V• Мотор: 350 W• Кочница Електронска• LCD екранот дина..

19,800MKD 22,000MKD без ДДВ 16,780MKD

Велосипед MAX Queene 24"

Велосипед MAX Queene 24"

• 24" Велосипед; • Материјал: челична суспензија; • Предни и задни амортизери; • Брзини: 18; • Боја:..

5,990MKD 7,500MKD без ДДВ 5,076MKD

Градинарски туш Art. 695

Градинарски туш Art. 695

• Градинарски туш со колец• Прилагодлива висина• Колец изработен од галванизиран челик шифра: 9..

690MKD 950MKD без ДДВ 585MKD

Дробилка за јаболки MINIENO 491к

Дробилка за јаболки MINIENO 491к

• Капацитет: 500 kg/h• Тежина: 20 kg• Димензии: 1000 x 390 x 490 mm• Производител: ENOITALIAшифра: 9..

8,500MKD 8,900MKD без ДДВ 8,095MKD

Дробилка за грозје MINIENO 491

Дробилка за грозје MINIENO 491

• Капацитет: 500-700 kg/h• Тежина: 18 kg• Димензии: 1000 x 390 x 490 mm• Производител: ENOITALIAшифр..

6,600MKD 6,990MKD без ДДВ 6,286MKD

Електрична дробилка за гранки LEA-LE 40 B

Електрична дробилка за гранки LEA-LE 40 B

• Универзална градинарска мелница• Моќност: 2.500 W• Капацитет на корпа: 50 l.• Дијаметар на сечење:..

7,590MKD 8,990MKD без ДДВ 6,432MKD

Електрична пила ECS 2000/40

Електрична пила ECS 2000/40

• Моќност: 2000 W• Должина на мач: 40 cm• Тип на ланец: 3/8 “• Тежина: 5 kg• Механизам за стартување..

4,990MKD 6,200MKD без ДДВ 4,229MKD

Надворешна ѕидна светилка LP252A

Надворешна ѕидна светилка LP252A

• Тело од нерѓосувачки челик • 220V-240 V -50 Hz • E27 фасонкашифра: 99916..

1,240MKD 1,550MKD без ДДВ 1,051MKD

Плинска скара GR 810

Плинска скара GR 810

• Моќност: 2.55kW• Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm• Отстранливa емајлиранa плотна со рачк..

1,990MKD 2,490MKD без ДДВ 1,686MKD

MIGLIORI Tobi X7 електричен тротинет

MIGLIORI Tobi X7 електричен тротинет

• Големина на тркала: 8.5″• Батерија: 5.2 Аh/36 V• Мотор: 350 W• Кочница Електронска• LCD екранот ди..

22,050MKD 24,500MKD без ДДВ 18,686MKD

Бензински генератор WM 5500 GT

Бензински генератор WM 5500 GT

• Макс.моќност: 5500 W• Номинална моќност: 5000 W• Излезен напон: 230V - 50Hz• Мотор: 4-так WM188F/P..

26,990MKD 29,990MKD без ДДВ 22,873MKD

Надворешна светилка LP252-650

Надворешна светилка LP252-650

• Тело од нерѓосувачки челик • 220V-240 V -50 Hz • E27 фасонка • Висина: 650 mmшифра: 99915..

1,520MKD 1,900MKD без ДДВ 1,288MKD

Велосипед MAX- SKY SPORT 24"

Велосипед MAX- SKY SPORT 24"

• Метален рам; • Дупли алуминиумски бандажи; • Алуминиумски предни и задни кочници V-brake..

6,100MKD 6,990MKD без ДДВ 5,169MKD

Дробилка за грозје ENO 3/V

Дробилка за грозје ENO 3/V

• Капацитет: 1200 kg/h• Тежина: 40 kg• Димензии: 1210 х 550 x 690 mm• Ги двои дршките од грозјето• С..

13,500MKD 14,490MKD без ДДВ 12,857MKD

Компостер AC 4650

Компостер AC 4650

• За рециклирање во природни услови• Претворете ги органските отпадоци, во квалитетно и хранливо ѓуб..

6,900MKD 8,500MKD без ДДВ 5,847MKD

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 50 (4 страна/и)