Трактор косилки

Трактор косилка LT2NR92- Cub Cadet

Трактор косилка LT2NR92- Cub Cadet

• Должина на ножот: 92 cm• Тип на мотор: Cub Cadet OHV• Зафатнина на моторот: 420 cm3• Ширина на кос..

116,500MKD без ДДВ 98,729MKD

Трактор косилка Е13/92

Трактор косилка Е13/92

• Номинална моќност: 8.2 kW/ 11 hp при 3000 вртежи во мин.• Максимална моќност: 9.8 kW/ 13.2 hp при ..

114,900MKD без ДДВ 97,373MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)