Бензинска дупчалка за земја

Бензинска дупчалка за земја WT 150

Бензинска дупчалка за земја WT 150

• Мотор: 51 СС• Двотактен мотор • Мешавина (50: 1)• Вртежи во минута: 7 500• Моќност: 1.4 kW• К..

10,990MKD без ДДВ 9,314MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)