Градинарски туш

Градинарски туш Art. 695

Градинарски туш Art. 695

• Градинарски туш со колец• Прилагодлива висина• Колец изработен од галванизиран челик шифра: 9..

690MKD 950MKD без ДДВ 585MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)