• DELUXE SKIMMER 58949- ефикасен чистач на површината на базените

• Прочистувач за базени

• Одговара на сите модели на базени

• Исклучително ефикасен во собирање на нечистотиите од површинскиот слој на водата, листови, мушички и сл. 

• За идеална чистота на водата во базенот, се препорачува да ставате по 1 таблета на секои 5-7 дена

шифра: 9155

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

DELUXE SKIMMER 58949- ефикасен чистач на површината на базените

  • Производител: INTEX
  • Шифра на производ: 9155
  • Достапност: Out Of Stock
  • 590MKD


Поврзани производи

Покривач за базен 28021

Покривач за базен 28021

• Димензии: 305 cm x 30 cmшифра: 99933..

500MKD без ДДВ: 424MKD

Покривач за базен 28022

Покривач за базен 28022

• Димензии: 366 cm x 30 cmшифра: 9153..

590MKD без ДДВ: 500MKD

Филтер 29000

Филтер 29000

• Мал филтершифра: 9160..

190MKD без ДДВ: 161MKD

Филтер 29005

Филтер 29005

• Голем филтершифра: 9161..

350MKD без ДДВ: 297MKD

Алгицид

Алгицид

• Раствор против алги• 10-20 ml за 1 m3• За идеална чистота на водата во базенот, ставајте редoвно н..

150MKD без ДДВ: 127MKD

Покривач за базен 28026

Покривач за базен 28026

• Димензии: 396 cm x 30 cmшифра: 7910..

700MKD без ДДВ: 593MKD

Тагови: DELUXE SKIMMER 58949- ефикасен чистач на површината на базените, intex oprema, hlor tableta