• Електрична пумпа за надувување 66620

• Моќност:  220 V 

• Идеална за надувување и издишување на воздушни кревети, базени, душеци и слични производи.

• Пумпата има 3 различни приклучоци за излез

шифра: 1635

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електрична пумпа за надувување 66620

  • Производител: INTEX
  • Шифра на производ: 1635
  • Достапност: На залиха
  • 990MKD


Поврзани производи

Базен-EASY SET-28101

Базен-EASY SET-28101

• Димензии: 183 cm x 51 cm• Без пумпа• Капацитет: 880 l.шифра: 99929..

1,490MKD без ДДВ: 1,263MKD

Базен-EASY SET-28120

Базен-EASY SET-28120

• Димензии: 305 cm x 76 cm• Без пумпа• Капацитет: 3853 l.шифра: 99930..

2,690MKD без ДДВ: 2,280MKD

METAL FRAME Базен 28202

METAL FRAME Базен 28202

• Димензии: 305 cm x 76 cm• Со метална рамка и пумпа• Капацитет: 4485 l.шифра: 99997..

5,890MKD без ДДВ: 4,992MKD

METAL FRAME Базен 28212

METAL FRAME Базен 28212

• Димензии: 366 cm x 76 cm• Со метална рамка и пумпа• Капацитет: 6503 l.шифра: 98100..

6,800MKD 7,590MKD без ДДВ: 5,763MKD

ULTRA PRISM FRAME Базен 26762

ULTRA PRISM FRAME Базен 26762

• Димензии: 732 cm x 132 cm• Со метална рамка и пумпа• Капацитет: 47241 l.шифра: 7907 ..

48,150MKD 54,900MKD без ДДВ: 40,805MKD

PRISM FRAME Базен 28752

PRISM FRAME Базен 28752

• Димензии: 549 cm x 122 cm• Со метална рамка и пумпа• Капацитет: 24311 l.шифра: 7906..

31,500MKD 35,000MKD без ДДВ: 26,695MKD

METAL FRAME Базен 28242

METAL FRAME Базен 28242

• Димензии: 457 cm x 122 cm• Со метална рамка и со пумпа• Капацитет: 14614 l.шифра: 7926..

19,790MKD 21,990MKD без ДДВ: 16,771MKD

Електрична пумпа за надувување 66626 за во автомобил

Електрична пумпа за надувување 66626 за во автомобил

• Моќност:  12V • Идеална за надувување и издишување на воздушни кревети, базени, душеци и..

900MKD без ДДВ: 763MKD

Рачна пумпа за надувување 68612

Рачна пумпа за надувување 68612

• Висина: 29 cmшифра: 99991..

190MKD без ДДВ: 161MKD

Тагови: Електрична пумпа за надувување INTEX