Плинска скара

Плинска скара GR 810

Плинска скара GR 810

• Моќност: 2.55kW• Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm• Отстранливa емајлиранa плотна со рачк..

1,990MKD 2,490MKD без ДДВ 1,686MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)