• Апарат за врзување- 99 Taiwan

• Погоден за врзување на лози, домати, цвеќиња...

шифра: 8014

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Апарат за врзување- 99 Taiwan

  • Производител: BLUE DOT
  • Шифра на производ: 8014
  • Достапност: Out Of Stock
  • 1,590MKD


Поврзани производи

Апарат за врзување HT-R1

Апарат за врзување HT-R1

• Нова, подобрена верзија на апаратот за врзување од програмата на МАХ• Исклучително лесен, тежи сам..

2,400MKD без ДДВ: 2,034MKD

Муниција  за апарат за врзување 604 Е-L

Муниција за апарат за врзување 604 Е-L

• 4 800 спојувалки во кутија шифра: 6268..

120MKD без ДДВ: 102MKD

Лента за апарат за врзување

Лента за апарат за врзување

• 10 парчиња во кутија шифра: 160709..

100MKD без ДДВ: 85MKD

Муниција за апарат за врзување 99-2

Муниција за апарат за врзување 99-2

• 10 000 спојувалки во кутија шифра: 8015..

130MKD без ДДВ: 110MKD

Колци за потпора на растенија 180 cm

Колци за потпора на растенија 180 cm

• Должина: 180 cm шифра: 6275..

100MKD без ДДВ: 85MKD

Колци за потпора на растенија 210 cm

Колци за потпора на растенија 210 cm

• Должина: 210 cm шифра: 6276..

120MKD без ДДВ: 102MKD

Тагови: Апарат за врзување, aparat za vrzuvanje, Gradinarski alatki, Alatki za gradina,