• Колци за потпора на растенија 90 cm

• Должина: 90 cm 

шифра: 6273

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Колци за потпора на растенија 90 cm

  • Производител: BLUE DOT
  • Шифра на производ: 6273
  • Достапност: На залиха
  • 30MKD


Поврзани производи

Апарат за врзување HT-R1

Апарат за врзување HT-R1

• Нова, подобрена верзија на апаратот за врзување од програмата на МАХ• Исклучително лесен, тежи сам..

2,400MKD без ДДВ: 2,034MKD

Апарат за врзување BLUE DOT

Апарат за врзување BLUE DOT

• Погоден за врзување на лози, домати, цвеќиња...шифра: 1346..

1,250MKD без ДДВ: 1,059MKD

Муниција  за апарат за врзување 604 Е-L

Муниција за апарат за врзување 604 Е-L

• 4 800 спојувалки во кутија шифра: 6268..

120MKD без ДДВ: 102MKD

Лента за апарат за врзување

Лента за апарат за врзување

• 10 парчиња во кутија шифра: 160709..

100MKD без ДДВ: 85MKD

Муниција за апарат за врзување 99-2

Муниција за апарат за врзување 99-2

• 10 000 спојувалки во кутија шифра: 8015..

130MKD без ДДВ: 110MKD

Колци за потпора на растенија 150 cm

Колци за потпора на растенија 150 cm

• Должина: 150 cm шифра: 6345..

50MKD без ДДВ: 42MKD

Колци за потпора на растенија 180 cm

Колци за потпора на растенија 180 cm

• Должина: 180 cm шифра: 6275..

100MKD без ДДВ: 85MKD

Апарат за врзување- 99 Taiwan

Апарат за врзување- 99 Taiwan

• Погоден за врзување на лози, домати, цвеќиња...шифра: 8014..

1,590MKD без ДДВ: 1,347MKD

Колци за потпора на растенија 60 cm

Колци за потпора на растенија 60 cm

• Должина: 60 cm шифра: 6272..

20MKD без ДДВ: 17MKD

Колци за потпора на растенија 210 cm

Колци за потпора на растенија 210 cm

• Должина: 210 cm шифра: 6276..

120MKD без ДДВ: 102MKD

Тагови: Колци за потпора на растенија 90 cm, Апарат за врзување, aparati za vrzvanje, Gradinarski alatki, Alatki za gradina,