• Повеќенаменски транспортер WM 7B-320A

• Тип на мотор: WM 168 FB

• Вртежи во минута: 3600 rpm

• Макс. моќност: 5,5 hp

• 4-тактен мотор

• Гориво: безоловен 95 октани

• Капацитет на резервоар: 3,6 l.

• Масло во мотор: SAE 10 W- 40 (0,6 l.)

• Тежина: 156 kg

• Носивост: 320 kg

• Нагиб на кипање: 60о 

• Димензии на корпа: 850 х 570 х 290 mm

• Брзини: 6 + 2

• Димензии: 1620 х 600 х 830 mm

• Производител: WEIMA

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 129

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Повеќенаменски транспортер WM 7B-320A

  • Производител: WEIMA
  • Шифра на производ: 129
  • Достапност: Out Of Stock
  • 65,000MKD


Тагови: Повеќенаменски транспортер