• Транспортна приколка за мотокултиватор WM 1100-6

• Производител: WEIMA

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 4546

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Транспортна приколка за мотокултиватор WM 1100-6

  • Производител: WEIMA
  • Шифра на производ: 4546
  • Достапност: На залиха
  • 20,900MKD


Поврзани производи

Транспортна приколка за мотокултиватор WM 1100-6

Транспортна приколка за мотокултиватор WM 1100-6

• Производител: WEIMA• ГАРАНЦИЈА: 2 годинишифра: 4546..

20,900MKD без ДДВ: 17,712MKD

Тагови: Повеќенаменски транспортер, Транспортна приколка за мотокултиватор WM 1100-6