• Термос DIAMOND

• Метален термос со пластично капаче

• Капацитет: 300 ml

• Идеален за патување

• Достапен во: металик, црвена и сина боја

шифра: 3222

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Термос DIAMOND

  • Шифра на производ: 3222
  • Достапност: На залиха
  • 330MKD


Тагови: Термос DIAMOND, termos