• Димензии: 95 cm x 75 cm x 107 cm 

шифра: 9168

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Детска куќа 45642 ROYAL CASTLE

  • Производител: INTEX
  • Шифра на производ: 9168
  • Достапност: Нема на залиха
  • 1,190ДЕН.
  • 790ДЕН.


Поврзани производи

Детски базен 59409

Детски базен 59409

• Димензии: 61 cm x 15 cm • Капацитет: 17 l.шифра: 99902..

120ДЕН. 150ДЕН. без ДДВ: 102ДЕН.

Детски базен 56451

Детски базен 56451

• Димензии: 152 cm x 25 cm • Капацитет: 443 l.шифра: 99954/98221..

390ДЕН. 590ДЕН. без ДДВ: 331ДЕН.

Детски базен 59407

Детски базен 59407

• Димензии: 117 cm x 89 cm x 14 cm• Капацитет: 30 l.шифра: 99986..

290ДЕН. без ДДВ: 246ДЕН.

Гумена топка 59050

Гумена топка 59050

• Дијаметар: 61 cmшифра: 99993..

90ДЕН. без ДДВ: 76ДЕН.

Гума за пливање 59230

Гума за пливање 59230

• Возраст: 3-6 години• Дијаметар: 51 cmшифра: 99978..

100ДЕН. без ДДВ: 85ДЕН.

Гума за пливање 58228- Winnie the Pooh

Гума за пливање 58228- Winnie the Pooh

Winnie the Pooh• Дијаметар: 51 cm• Возраст: 3-6 годинишифра: 99982..

100ДЕН. 120ДЕН. без ДДВ: 85ДЕН.

Чамче 58394- Winnie the Pooh

Чамче 58394- Winnie the Pooh

Winnie the Pooh• Димензии: 119 cm x 79 cm• Максимална тежина: 44 kgшифра: 99984..

450ДЕН. без ДДВ: 381ДЕН.

Тагови: Детска куќа 45642 NP, базени, bazeni, bazen, Intex, oprema za deca