• За сите мали градинари и градинарки

• Сетот содржи: градинарски алатки (голема лопатка, гребло и сито), чизмички и кабаница

• Кабаницата е достапна во 2 бои: бела и сина

• Чизмичките се достапни во 2 бои: тегет и црвена, големина: 30 и 31

шифра: 46261

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Градинарски сет со чизмички

  • Шифра на производ: 46261
  • Достапност: На залиха
  • 790MKD


Поврзани производи

Мал градинарски сет TALKING TOM

Мал градинарски сет TALKING TOM

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: замок кофичка, мала лопатка и гребло, сито и к..

250MKD без ДДВ: 212MKD

Градинарски сет со количка

Градинарски сет со количка

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: количка, голема лопатка, гребло и сито • Колич..

490MKD без ДДВ: 415MKD

Кофичка за наводнување

Кофичка за наводнување

• За сите мали градинари и градинарки шифра: 4631..

70MKD без ДДВ: 59MKD

Тагови: Градинарски сет со чизмички