• За сите мали градинари и градинарки

• Сетот содржи: количка, голема лопатка, гребло и сито

• Количката е достапна во 2 бои: црвена и жолта

шифра: 46260

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Градинарски сет со количка

  • Шифра на производ: 46260
  • Достапност: Out Of Stock
  • 490MKD


Поврзани производи

Мал градинарски сет TALKING TOM

Мал градинарски сет TALKING TOM

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: замок кофичка, мала лопатка и гребло, сито и к..

250MKD без ДДВ: 212MKD

Градинарски сет со чизмички

Градинарски сет со чизмички

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: градинарски алатки (голема лопатка, гребло и с..

790MKD без ДДВ: 669MKD

Кофичка за наводнување

Кофичка за наводнување

• За сите мали градинари и градинарки шифра: 4631..

70MKD без ДДВ: 59MKD

Тагови: Градинарски сет со количка