• Кофичка за наводнување

• За сите мали градинари и градинарки

шифра: 4631

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Кофичка за наводнување

  • Шифра на производ: 4631
  • Достапност: Out Of Stock
  • 70MKD


Поврзани производи

Мал градинарски сет TALKING TOM

Мал градинарски сет TALKING TOM

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: замок кофичка, мала лопатка и гребло, сито и к..

250MKD без ДДВ: 212MKD

Градинарски сет со количка

Градинарски сет со количка

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: количка, голема лопатка, гребло и сито • Колич..

490MKD без ДДВ: 415MKD

Градинарски сет со чизмички

Градинарски сет со чизмички

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: градинарски алатки (голема лопатка, гребло и с..

790MKD без ДДВ: 669MKD

Тагови: Кофичка за наводнување