• Мал градинарски сет TALKING TOM

• За сите мали градинари и градинарки

• Сетот содржи: замок кофичка, мала лопатка и гребло, сито и кофичка за наводнување

шифра: 4627

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Мал градинарски сет TALKING TOM

  • Шифра на производ: 4627
  • Достапност: Out Of Stock
  • 250MKD


Поврзани производи

Градинарски сет со количка

Градинарски сет со количка

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: количка, голема лопатка, гребло и сито • Колич..

490MKD без ДДВ: 415MKD

Градинарски сет со чизмички

Градинарски сет со чизмички

• За сите мали градинари и градинарки • Сетот содржи: градинарски алатки (голема лопатка, гребло и с..

790MKD без ДДВ: 669MKD

Кофичка за наводнување

Кофичка за наводнување

• За сите мали градинари и градинарки шифра: 4631..

70MKD без ДДВ: 59MKD

Тагови: Мал градинарски сет TALKING TOM