• Дрвена дршка за листособирач Art.920

• Должина: 130 cm

шифра: 103

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Дрвена дршка за листособирач Art.920

  • Производител: AGRATI
  • Шифра на производ: 103
  • Достапност: На залиха
  • 120ДЕН.


Поврзани производи

Листособирач Art.935

Листособирач Art.935

• Ширина на лепеза: 45 cm• Пластична, статична лепезашифра: 163..

190ДЕН. без ДДВ: 161ДЕН.

Листособирач Art.920

Листособирач Art.920

• Ширина на лепеза: 55 cm• Пластична, статична лепеза шифра: 8166..

190ДЕН. без ДДВ: 161ДЕН.

Тагови: дршка за листособирач, listosobirac