• Електричен вертикутер SMART 30 VE

• Моќност: 1200 W

• Работна ширина: 30 cm

• Тежина: 12 kg

• Капацитет на корпа: 35 l.

• Можност за подесување на висината на 4 нивоа

• За тревна површина до 200 m2

• Производител: MTD

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 6240

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електричен вертикутер SMART 30 VE

  • Производител: MTD
  • Шифра на производ: 6240
  • Достапност: На залиха
  • 7,990ДЕН.


Поврзани производи

Бензински вертикутер OPTIMA 35 VO

Бензински вертикутер OPTIMA 35 VO

• Моќност: 2.2 kW• Вртежи во минута: 3100 • Зафатнина: 123 cm3• 4 тактен мотор• Задолжително ко..

24,900ДЕН. без ДДВ: 21,102ДЕН.

Електричен вертикутер OPTIMA 37 VE

Електричен вертикутер OPTIMA 37 VE

• Моќност: 1600 W• Работна ширина: 37 cm• Тежина: 14 kg• Капацитет на корпа: 45l.• Можност за подесу..

11,590ДЕН. без ДДВ: 11,038ДЕН.

Тагови: Електричен вертикутер, elektricni vertikuteri