• Електрична пила ECS 2000/40

• Моќност: 2000 W

• Должина на мач: 40 cm

• Тип на ланец: 3/8 “

• Тежина: 5 kg

• Механизам за стартување со двојна заштита

• Дополнителна кочница

• Максимална безбедност при работа

• Задолжително е користење соодветно масло за ланец

• Капацитет на резервоар за масло за ланец: 0,9 l.

• Производител: MTD

ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 6256

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електрична пила ECS 2000/40

  • Производител: MTD
  • Шифра на производ: 6256
  • Достапност: На залиха
  • 6,200MKD
  • 4,990MKD


Поврзани производи

Сталак за сечење на дрва

Сталак за сечење на дрва

• Лесен и едноставен за монтажа и употреба • Не зазема голем простор, лесен е складирање и практичен..

1,990MKD 2,990MKD без ДДВ: 1,686MKD

Електрична пила EKSN 2200/40

Електрична пила EKSN 2200/40

• Моќност: 2 200 W• Должина на мач: 40 cm• Идеална за домашна употреба• Производител: Ikra MogatecГА..

4,590MKD 5,990MKD без ДДВ: 3,890MKD

Бензинска пила MP545-41-SONIC

Бензинска пила MP545-41-SONIC

• Номинална моќност: 1.8 kW / 2.4 hp • Максимална моќност: 1.9 kW/ 2.6 hp• Зафатнина: 45 сс• Должина..

6,490MKD без ДДВ: 5,500MKD

Бензинска пила XC52-51-SONIC

Бензинска пила XC52-51-SONIC

• Моќност: 2.2 kW/ 3 hp • Зафатнина: 52 сс• Должина на мач: 51 cm • Производител: SONICГАРАНЦИЈ..

5,790MKD без ДДВ: 4,907MKD

Бензинска пила GCS 4100/40- MTD

Бензинска пила GCS 4100/40- MTD

• Моќност: 1.3 kW • Зафатнина: 40 сс• Должина на мач: 40 cm/ 16",1.3mm, 3/8" • Тежина: 4.5..

9,900MKD без ДДВ: 8,390MKD

Тагови: Електрична пила, pili za drvo, elektricna pila