Батериски алатки

Батерија + полнач 40V LI ION STARTER SET-MTD

Батерија + полнач 40V LI ION STARTER SET-MTD

• СЕТ од 40V полнач и 2.0 AH батерија• Со едно полнење до 60 min работа со некоја од алатките од BAT..

8,500ДЕН. без ДДВ 7,203ДЕН.

Батериска телескопска пила TPS 40-298-MTD

Батериска телескопска пила TPS 40-298-MTD

• Батериска пила со телескопска рачка• Должина на мач: 200 mm• Телескопска рачка: 238-298 cm• Ланец:..

9,890ДЕН. без ДДВ 8,381ДЕН.

Батериски телескопски ножици за жива ограда THT 40-275-MTD

Батериски телескопски ножици за жива ограда THT 40-275-MTD

• Олеснете ја работата во градината со практичните телескопски ножици за жива ограда• Должина на мач..

7,490ДЕН. без ДДВ 6,347ДЕН.

Батериски ножици за жива ограда HT 40-500 -MTD

Батериски ножици за жива ограда HT 40-500 -MTD

• Ергономски дизајн, со нелизгачка обвивка на рачката• Должина на сечилото: 500 mm• БЕЗ БАТЕРИЈА • Т..

5,990ДЕН. без ДДВ 5,076ДЕН.

Батериски тример-GT40SET

Батериски тример-GT40SET

• Батериски тример со полнач и батерија 2.0 Ah• Моќност: 40 V (max.)/ 200 W • Ширина на косење:..

11,490ДЕН. без ДДВ 9,737ДЕН.

Батериска косилка-LM40SET - MTD

Батериска косилка-LM40SET - MTD

• Батериска косилка со полнач и батерија 4.0 Ah, лесна за употреба и идеална за тревник со повр..

22,900ДЕН. без ДДВ 19,407ДЕН.

Прикажани од 1 до 6 од вкупно 6 (1 страна/и)