• Бензинска косилка MTD P 46 T

• Моќност: 2 кW

• Зафатнина: 123 cm3

• 4- тактен мотор

• Должина на нож: 46 cm

• Висина на косење: 2-9 cm

• Тежина: 29 kg

• Капацитет на корпа: 60 l.

• 6 нивоа на косење

• За тревна површина до 800 m2

• Производител: MTD

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 4582


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Бензинска косилка MTD P 46 T

  • Производител: MTD
  • Шифра на производ: 4582
  • Достапност: На залиха
  • 14,990MKD


Поврзани производи

Бензинска косилка SMART 51 BO

Бензинска косилка SMART 51 BO

• Моќност: 1.7 kW• Зафатнина: 123 cm3• 4 тактен мотор• Должина на нож: 51 cm• Тежина: 27 kg• Без кор..

10,990MKD 12,500MKD без ДДВ: 9,314MKD

Бензинска косилка LM1CR53

Бензинска косилка LM1CR53

• Моќност  (kW/min-1): 2.1 / 2.800• Должина на ножот: 53  cm• Тип на мотор: Cub Cadet 55 ..

24,590MKD без ДДВ: 20,839MKD

Бензинска косилка WCM 84

Бензинска косилка WCM 84

• Моќност: 6.5 kW • Вртежи во минута: 2900 • Зафатнина: 304 cm3• 4 тактен мотор• Задолжите..

99,000MKD без ДДВ: 83,898MKD

Бензинска ТРИМЕР косилка WST 5522

Бензинска ТРИМЕР косилка WST 5522

• Комбинација помеѓу тример и косилка• Совршена за ливади, области со многу плевел, тревници со..

35,000MKD без ДДВ: 29,661MKD

Бензинска косилка SMART 46 SPO

Бензинска косилка SMART 46 SPO

• (САМООДНА) КОСИЛКА СО ПОГОН• Моќност: 1.7 кW• Зафатнина: 99 cm3• 4- тактен мотор• Должина на нож: ..

16,950MKD без ДДВ: 14,364MKD

Бензинска косилка MTD SP46 T

Бензинска косилка MTD SP46 T

• (САМООДНА) КОСИЛКА СО ПОГОН• Моќност: 1.7 кW• Зафатнина: 99 cm3• 4- тактен мотор• Должина на ..

16,950MKD без ДДВ: 14,364MKD

Бензинска косилка LM2DR53S- My speed

Бензинска косилка LM2DR53S- My speed

• Моќност  (kW/min-1): 2.5 / 2.800• Должина на ножот: 53  cm• Тип на мотор: Cub Cadet 55 ..

29,900MKD без ДДВ: 25,339MKD

Бензинска косилка 51B3- LEA- 4 во 1

Бензинска косилка 51B3- LEA- 4 во 1

• Моќност: 3.5  кW • Зафатнина: 173 cm3• 4- тактен мотор• Работна ширина: 51 cm • Висина н..

17,990MKD без ДДВ: 15,246MKD

Бензинска косилка LP-LM60-BECKER

Бензинска косилка LP-LM60-BECKER

• Моќност: 1.6  кW• 4- тактен мотор, OHV, 99 cc• Работна ширина: 40 cm • Висина на косење: 25-7..

9,990MKD без ДДВ: 8,466MKD

Бензинска косилка LP-LM62-BECKER

Бензинска косилка LP-LM62-BECKER

• Моќност: 2.2 кW• 4- тактен мотор, OHV, 139cc• Работна ширина: 46 cm • Висина на косење: 25-75 mm (..

12,990MKD без ДДВ: 11,008MKD

Тагови: Бензинска косилка, benzinska kosilka, косилки за трева, kosilica, kosilka, benzinska kosilica, MTD kosilka, MTD