• Лесна инсталација, едноставно косење

• Се препорачува за тревна површина до 400 m2

• Ширина на косење: 28 cm

• Висина на косење: од 15 mm до 60 mm

• Димензии: 60 х 44 х 27 cm

• Тежина: 10.5 kg

• Детектира препреки

• Сигурносна заштита за деца

• Производител: WOLF GARTEN

ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 69

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Робот- косилка ROBO SCOOTER 400

  • Производител: WOLF GARTEN
  • Шифра на производ: 69
  • Достапност: На залиха
  • 62,000ДЕН.
  • 49,900ДЕН.


Поврзани производи

Робот- косилка ROBO SCOOTER 1800

Робот- косилка ROBO SCOOTER 1800

• Лесна инсталација, едноставно косење• Се препорачува за тревна површина до 1800 m2• Ширина на косе..

99,900ДЕН. 125,000ДЕН. без ДДВ: 84,661ДЕН.

Робот- косилка ROBO SCOOTER 3000

Робот- косилка ROBO SCOOTER 3000

• Лесна инсталација, едноставно косење• Се препорачува за тревна површина до 3000 m2• Ширина на косе..

139,000ДЕН. без ДДВ: 117,797ДЕН.

Тагови: Робот- косилка ROBO SCOOTER 400, robotski kosilki