Пили за дрва

Подобри го барањето

Електрична пила ECS 2000/40

Електрична пила ECS 2000/40

• Моќност: 2000 W• Должина на мач: 40 cm• Тип на ланец: 3/8 “• Тежина: 5 kg• Механизам за стартување..

4,990MKD 6,200MKD без ДДВ 4,229MKD

Електрична пила EKSN 2200/40

Електрична пила EKSN 2200/40

• Моќност: 2 200 W• Должина на мач: 40 cm• Идеална за домашна употреба• Производител: Ikra MogatecГА..

4,590MKD 5,990MKD без ДДВ 3,890MKD

Бензинска пила MP545-41-SONIC

Бензинска пила MP545-41-SONIC

• Номинална моќност: 1.8 kW / 2.4 hp • Максимална моќност: 1.9 kW/ 2.6 hp• Зафатнина: 45 сс• Должина..

6,490MKD без ДДВ 5,500MKD

Бензинска пила GCS 4100/40- MTD

Бензинска пила GCS 4100/40- MTD

• Моќност: 1.3 kW • Зафатнина: 40 сс• Должина на мач: 40 cm/ 16",1.3mm, 3/8" • Тежина: 4.5..

9,900MKD без ДДВ 8,390MKD

Бензинска пила XC52-51-SONIC

Бензинска пила XC52-51-SONIC

• Моќност: 2.2 kW/ 3 hp • Зафатнина: 52 сс• Должина на мач: 51 cm • Производител: SONICГАРАНЦИЈ..

5,790MKD без ДДВ 4,907MKD

Сталак за сечење на дрва

Сталак за сечење на дрва

• Лесен и едноставен за монтажа и употреба • Не зазема голем простор, лесен е складирање и практичен..

1,990MKD 2,990MKD без ДДВ 1,686MKD

Масло за ланец

Масло за ланец

Масло за подмачкување на ланецКоличина: 1 lit...

260MKD без ДДВ 220MKD

Прикажани од 1 до 7 од вкупно 7 (1 страна/и)