• Бензински тример LE255ВР

• Моќност: 1.45 kW 

• Вртежи во минута: 12 000 rpm

• Косен дел со конец: 42 cm

• Косен дел со нож: 25.5 cm

• Тежина: 7.5 kg

• Дебелина на најлонскиот конец: 2.4 mm

• 2-такт. мотор (бензин 95 и масло двотактол) 3l./100 m

• Зафатнина: 51.7 cm3

• Деллива рачка

• Производител: LEA

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 4599
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Бензински тример LE255ВР

  • Шифра на производ: 4599
  • Достапност: На залиха
  • 7,290MKD
  • 6,990MKD


Поврзани производи

Бензински тример MTD 1033 SEMI-PROFESSIONAL

Бензински тример MTD 1033 SEMI-PROFESSIONAL

• Моќност: 1.05 kW• Вртежи во минута: 11 800 rpm• Косен дел со конец: 42 cm• Косен дел со нож: 25.5 ..

9,900MKD 13,500MKD без ДДВ: 8,390MKD

Универзална глава за тример

Универзална глава за тример

• Шпулна за бензински тример • Одговара на сите модели шифра: 160858..

450MKD без ДДВ: 381MKD

Резервен конец 2,4 mm

Резервен конец 2,4 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,4 mm • Должина: 15 mшифра: 4596..

70MKD без ДДВ: 59MKD

Резервен конец 2,7 mm

Резервен конец 2,7 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,7 mm • Должина: 15 mшифра: 4597..

90MKD без ДДВ: 76MKD

Масло двотактол

Масло двотактол

Масло за мешавинаКоличина: 1 lit...

400MKD без ДДВ: 339MKD

Мултифункционален тример со додатоци LE26517-DP

Мултифункционален тример со додатоци LE26517-DP

• Моќност: 1.46  кW• Зафатнина: 51.7 CC• 2- тактен мотор• Должина на телескопската рачка: 250 m..

13,590MKD без ДДВ: 11,517MKD

Бензински тример ST 52

Бензински тример ST 52

• Моќност: 1,65 kW• Вртежи во минута: 8500 rpm• Косен дел со конец: 46 cm • Косен дел со нож: 2..

7,900MKD 8,990MKD без ДДВ: 6,695MKD

AH720 TRIMMER PLUS- Ножици за жива ограда за бензински тример BC SMART 52

AH720 TRIMMER PLUS- Ножици за жива ограда за бензински тример BC SMART 52

• Додаток за бензински тример ВС 52 • Моќен додаток- ножица за жива ограда со артикулирачка глава за..

6,900MKD без ДДВ: 5,847MKD

Тагови: Бензински тример, benzinski trimer, trimeri za treva, trimeri