• Електричен тример ЕТ 350

• Моќност: 350 W

• Косен дел: 25 cm

• Тежина: 2.6 kg

• Двојна заштита при стартување

• Дебелина на конец: 1.4 mm

• Телескопска рачка  

• Производител: MTD

• ГАРАНЦИЈА: 2 години

шифра: 10821

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електричен тример ЕТ 350

  • Производител: MTD
  • Шифра на производ: 10821
  • Достапност: На залиха
  • 2,390MKD


Поврзани производи

Електричен тример RT2110 D

Електричен тример RT2110 D

• Моќност: 600 W• Ширина на косен дел: 30 cm• Дебелина на конец: 1.4 mm• Тежина: 3 кg • Погодно..

2,200MKD 2,990MKD без ДДВ: 1,864MKD

Тагови: Електричен тример, elektricen trimer, trimeri za treva, trimeri