• Електричен тример RT2110 D

• Моќност: 600 W

• Ширина на косен дел: 30 cm

• Дебелина на конец: 1.4 mm

• Тежина: 3 кg 

• Погодно за косење покрај патеки, тротоари...

• Производител: Ikra Mogatec

• ГАРАНЦИЈА: 1 годинa

шифра: 4035

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Електричен тример RT2110 D

  • Производител: Ikra Mogatec
  • Шифра на производ: 4035
  • Достапност: На залиха
  • 2,990MKD
  • 2,200MKD


Поврзани производи

Електричен тример ЕТ 350

Електричен тример ЕТ 350

• Моќност: 350 W• Косен дел: 25 cm• Тежина: 2.6 kg• Двојна заштита при стартување• Дебелина на конец..

2,390MKD без ДДВ: 2,025MKD

Тагови: Електричен тример, elektricen trimer, trimeri za treva, trimeri