• Резервен конец 1,6 mm

• Дебелина на резервен конец: 1,6 mm

• Должина: 15 m

шифра: 4595

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Резервен конец 1,6 mm

  • Производител: BEKGER
  • Шифра на производ: 4595
  • Достапност: На залиха
  • 50MKD


Поврзани производи

Резервен конец 2,4 mm

Резервен конец 2,4 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,4 mm • Должина: 15 mшифра: 4596..

70MKD без ДДВ: 59MKD

Резервен конец 2,7 mm

Резервен конец 2,7 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,7 mm • Должина: 15 mшифра: 4597..

90MKD без ДДВ: 76MKD

Тагови: Резервен конец, rezerven konec