• Резервен конец 2,4 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,4 mm

• Должина: 15 m

шифра: 4596

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Резервен конец 2,4 mm

  • Производител: BEKGER
  • Шифра на производ: 4596
  • Достапност: На залиха
  • 70MKD


Поврзани производи

Бензински тример MTD 1033 SEMI-PROFESSIONAL

Бензински тример MTD 1033 SEMI-PROFESSIONAL

• Моќност: 1.05 kW• Вртежи во минута: 11 800 rpm• Косен дел со конец: 42 cm• Косен дел со нож: 25.5 ..

9,900MKD 13,500MKD без ДДВ: 8,390MKD

Универзална глава за тример

Универзална глава за тример

• Шпулна за бензински тример • Одговара на сите модели шифра: 160858..

450MKD без ДДВ: 381MKD

Резервен конец 1,6 mm

Резервен конец 1,6 mm

• Дебелина на резервен конец: 1,6 mm • Должина: 15 mшифра: 4595..

50MKD без ДДВ: 42MKD

Резервен конец 2,7 mm

Резервен конец 2,7 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,7 mm • Должина: 15 mшифра: 4597..

90MKD без ДДВ: 76MKD

Мултифункционален тример со додатоци LE26517-DP

Мултифункционален тример со додатоци LE26517-DP

• Моќност: 1.46  кW• Зафатнина: 51.7 CC• 2- тактен мотор• Должина на телескопската рачка: 250 m..

13,590MKD без ДДВ: 11,517MKD

Бензински тример ST 52

Бензински тример ST 52

• Моќност: 1,65 kW• Вртежи во минута: 8500 rpm• Косен дел со конец: 46 cm • Косен дел со нож: 2..

7,900MKD 8,990MKD без ДДВ: 6,695MKD

Бензински тример LE255ВР

Бензински тример LE255ВР

• Моќност: 1.45 kW • Вртежи во минута: 12 000 rpm• Косен дел со конец: 42 cm• Косен дел со нож:..

6,990MKD 7,290MKD без ДДВ: 5,924MKD

Тагови: Резервен конец, rezerven konec