• Мултифункционален тример со додатоци LE26517-DP

• Моќност: 1.46  кW

• Зафатнина: 51.7 CC

• 2- тактен мотор

• Должина на телескопската рачка: 250 mm

• Пила: 3/8' P -91

• Ножици за жива ограда: 400 mm

• Дијаметар на сечење: 255 mm

 ДОДАТОЦИ: Глава за тример, метален нож, ножици за жива ограда и пила

• Производител: LEA

• ГАРАНЦИЈА: 1 година

шифра: 4590


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Мултифункционален тример со додатоци LE26517-DP

  • Производител: Ikra Mogatec
  • Шифра на производ: 4590
  • Достапност: На залиха
  • 13,590MKD


Поврзани производи

Бензински тример MTD 1033 SEMI-PROFESSIONAL

Бензински тример MTD 1033 SEMI-PROFESSIONAL

• Моќност: 1.05 kW• Вртежи во минута: 11 800 rpm• Косен дел со конец: 42 cm• Косен дел со нож: 25.5 ..

9,900MKD 13,500MKD без ДДВ: 8,390MKD

Универзална глава за тример

Универзална глава за тример

• Шпулна за бензински тример • Одговара на сите модели шифра: 160858..

450MKD без ДДВ: 381MKD

Резервен конец 2,4 mm

Резервен конец 2,4 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,4 mm • Должина: 15 mшифра: 4596..

70MKD без ДДВ: 59MKD

Резервен конец 2,7 mm

Резервен конец 2,7 mm

• Дебелина на резервен конец: 2,7 mm • Должина: 15 mшифра: 4597..

90MKD без ДДВ: 76MKD

Масло двотактол

Масло двотактол

Масло за мешавинаКоличина: 1 lit...

400MKD без ДДВ: 339MKD

Бензински тример ST 52

Бензински тример ST 52

• Моќност: 1,65 kW• Вртежи во минута: 8500 rpm• Косен дел со конец: 46 cm • Косен дел со нож: 2..

7,900MKD 8,990MKD без ДДВ: 6,695MKD

Бензински тример LE255ВР

Бензински тример LE255ВР

• Моќност: 1.45 kW • Вртежи во минута: 12 000 rpm• Косен дел со конец: 42 cm• Косен дел со нож:..

6,990MKD 7,290MKD без ДДВ: 5,924MKD

Тагови: Бензински тример, benzinski trimer, trimeri za treva, trimeri