Градинарска програмаПодобри го барањето

Бензинска косилка LM2DR53S- My speed

Бензинска косилка LM2DR53S- My speed

• Моќност  (kW/min-1): 2.5 / 2.800• Должина на ножот: 53  cm• Тип на мотор: Cub Cadet 55 ..

29,900MKD без ДДВ 25,339MKD

Бензинска косилка WCM 84

Бензинска косилка WCM 84

• Моќност: 6.5 kW • Вртежи во минута: 2900 • Зафатнина: 304 cm3• 4 тактен мотор• Задолжите..

99,000MKD без ДДВ 83,898MKD

Прикажани од 16 до 17 од вкупно 17 (2 страна/и)