• Алгицид

• Раствор против алги

• 10-20 ml за 1 m3

• За идеална чистота на водата во базенот, ставајте редoвно на секои од 2-4 дена 

шифра: 160556

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Алгицид

  • Производител: INTEX
  • Шифра на производ: 160556
  • Достапност: На залиха
  • 150MKD


Поврзани производи

Покривач за базен 28021

Покривач за базен 28021

• Димензии: 305 cm x 30 cmшифра: 99933..

500MKD без ДДВ: 424MKD

Покривач за базен 28022

Покривач за базен 28022

• Димензии: 366 cm x 30 cmшифра: 9153..

590MKD без ДДВ: 500MKD

Филтер 29000

Филтер 29000

• Мал филтершифра: 9160..

190MKD без ДДВ: 161MKD

Филтер 29005

Филтер 29005

• Голем филтершифра: 9161..

350MKD без ДДВ: 297MKD

ХЛОР- таблета

ХЛОР- таблета

• 1 таблета за 20 m3• За идеална чистота на водата во базенот, се препорачува да ставате по 1 таблет..

150MKD без ДДВ: 127MKD

Тагови: Алгицид, intex oprema, algicid