• Филтер 29005

• Голем филтер

шифра: 9161

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Филтер 29005

  • Производител: INTEX
  • Шифра на производ: 9161
  • Достапност: На залиха
  • 350MKD


Поврзани производи

Покривач за базен 28021

Покривач за базен 28021

• Димензии: 305 cm x 30 cmшифра: 99933..

500MKD без ДДВ: 424MKD

Покривач за базен 28022

Покривач за базен 28022

• Димензии: 366 cm x 30 cmшифра: 9153..

590MKD без ДДВ: 500MKD

Филтер 29000

Филтер 29000

• Мал филтершифра: 9160..

190MKD без ДДВ: 161MKD

Алгицид

Алгицид

• Раствор против алги• 10-20 ml за 1 m3• За идеална чистота на водата во базенот, ставајте редoвно н..

150MKD без ДДВ: 127MKD

ХЛОР- таблета

ХЛОР- таблета

• 1 таблета за 20 m3• За идеална чистота на водата во базенот, се препорачува да ставате по 1 таблет..

150MKD без ДДВ: 127MKD

Тагови: Филтер 29005, intex oprema, filter