• Листособирач Art.920

• Ширина на лепеза: 55 cm

• Пластична, статична лепеза

шифра: 8166

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Листособирач Art.920

  • Производител: AGRATI
  • Шифра на производ: 8166
  • Достапност: На залиха
  • 190ДЕН.


Поврзани производи

Листособирач Art.935

Листособирач Art.935

• Ширина на лепеза: 45 cm• Пластична, статична лепезашифра: 163..

190ДЕН. без ДДВ: 161ДЕН.

Листособирач R2AD

Листособирач R2AD

• Метална лепеза со можност за ширење од 20-40 cm• Потекло: Тајваншифра: 8110..

220ДЕН. без ДДВ: 186ДЕН.

Пластично гребло UI-M

Пластично гребло UI-M

• Ширина: 42 cm• Идеална за чистење на лисјата од Вашиот тревник • Производител: WOLF GARTENшиф..

450ДЕН. без ДДВ: 381ДЕН.

Дрвена дршка за листособирач Art.920

Дрвена дршка за листособирач Art.920

• Должина: 130 cmшифра: 103..

120ДЕН. без ДДВ: 102ДЕН.

Електрична дувалка и всмукувач на лисја LE 50302 BV3

Електрична дувалка и всмукувач на лисја LE 50302 BV3

• Моќност: 3.000 W• Капацитет на корпа: 35 l.• Max. волумен за всмукување: 13.2m³/min• Max. брзина н..

2,590ДЕН. 2,990ДЕН. без ДДВ: 2,195ДЕН.

Бензинска дувалка на лисја MT 32 BPB

Бензинска дувалка на лисја MT 32 BPB

• Моќност: 0.84 kW • Вртежи во минута: 7.000• Без корпа• Max. брзина на воздухот при дување: 240 km/..

19,500ДЕН. без ДДВ: 16,525ДЕН.

Бензинска дувалка на лисја MTD SC4

Бензинска дувалка на лисја MTD SC4

• Моќност: 0.75 kW • Вртежи во минута: 7.800• Без корпа• Max. брзина на воздухот при дување: 240 km/..

14,900ДЕН. без ДДВ: 12,627ДЕН.

Листособирач со рачка R4

Листособирач со рачка R4

• Алуминиумска лепеза со можност за ширење од 20-60 cm• Должина на рачката: 70 cm • Потекло: Тајванш..

390ДЕН. без ДДВ: 331ДЕН.

Тагови: Листособирач, listosobirac