• Лопата за снег ALU 9

• Метална лопата без рачка

шифра: 3018

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Лопата за снег ALU 9

  • Шифра на производ: 3018
  • Достапност: На залиха
  • 690ДЕН.


Поврзани производи

Гребалка за мраз ICELAND

Гребалка за мраз ICELAND

• Пластична гребалка за мраз и снег со ракавица,• Водоотпорна,• Достапна во: црвена и сина бојашифра..

190ДЕН. без ДДВ: 161ДЕН.

Гребалка за мраз NORWAY

Гребалка за мраз NORWAY

• Пластична гребалка за мраз, • 3 начини на гребење • Прилагодлива форма• Достапна во: црвена, сина ..

140ДЕН. без ДДВ: 119ДЕН.

Лопата за снег ALU 410/1900

Лопата за снег ALU 410/1900

• Метална лопата со дрвена рачкашифра: 170839..

990ДЕН. без ДДВ: 839ДЕН.

Лопата за снег AVTO-ALU

Лопата за снег AVTO-ALU

• Метална лопата со дрвена рачка за чистење на снег од автомобилшифра: 170838..

900ДЕН. без ДДВ: 763ДЕН.

Рачка за лопата за снег

Рачка за лопата за снег

• Дрвена рачкашифра: 170802..

150ДЕН. без ДДВ: 127ДЕН.

Тагови: Лопата за снег ALU 9, lopati za sneg