• Ножици за берба 428 GCL

• Лозарски ножици

• Идеални за берба

• Со зашилен и заоблен врв

• Потекло: Тајван

шифра: 8137

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Ножици за берба 428 GCL

  • Производител: GREEN SEASONS
  • Шифра на производ: 8137
  • Достапност: На залиха
  • 250ДЕН.


Поврзани производи

Ножици за калемење 479

Ножици за калемење 479

• Ножици со двојна намена: подготовка за калемење и калемарско ноже• Наменето за помеки гранчиња со ..

790ДЕН. без ДДВ: 669ДЕН.

Ножици за берба FALKET 1850

Ножици за берба FALKET 1850

• Лозарски ножици• Идеални за берба• 190 mm • Тежина: 105 gr• Потекло: Италијашифра: 9118..

190ДЕН. без ДДВ: 161ДЕН.

Ножици за овошки KUKER ART.72

Ножици за овошки KUKER ART.72

• Опфат на сечење: 25 mm • Должина: 21 cm• Kвалитетни и издржливишифра: 3226..

2,750ДЕН. без ДДВ: 2,331ДЕН.

Тагови: Ножици за берба, nozici za berba