• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок.

• Идеален за отстранување на нечистотија од возилата, во дворот и домот

• Лесен за чување и транспорт.

• Голема стабилност

• Делотворен мотор

• Стандардна опрема: телескопска дршка, Quick Connect пиштол, црево: 6 m, воден филтер за заштита на пумпата.

• Проток на течност 420 l/h

• Максимален притисок 130 bar

• Моќност 1.800 W

• Тежина 7,5 kg  

шифра: 4135

Производител: Kärcher

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Машина за перење возила Kärcher K4 Full Control

  • Шифра на производ: 4135
  • Достапност: На залиха
  • 19,500MKD


Поврзани производи

Правосмукалка за суво и мокро смукање WD 3

Правосмукалка за суво и мокро смукање WD 3

• WD 3 мулти-функционална супер-моќна правосмукалка со потрошувачка од само 1.000 W.• Робустен и пла..

6,500MKD без ДДВ: 5,508MKD

Машина за перење возила Kärcher K2 Compact

Машина за перење возила Kärcher K2 Compact

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

6,990MKD без ДДВ: 5,924MKD

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

12,990MKD без ДДВ: 11,008MKD

Мултифункционална правосмукалка за суво и мокро смукање WD 4

Мултифункционална правосмукалка за суво и мокро смукање WD 4

• Идеална за влажно и суво смукање без потреба за замена на филтер• Енергетска ефикасност ги исполну..

10,500MKD без ДДВ: 8,898MKD

Тагови: Kärcher правосмукалка, чистачи под висок притисок