• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок.

• Идеален за отстранување на нечистотија од возилата, во дворот и домот

• Лесен за чување и транспорт.

• Стандардна опрема: пиштол за прскање, црево 4 m, цевка, ротирачка дизна, адаптер за градинарско црево A3/4"

• Проток на течност 360 l/h

• Максимален притисок 110 bar

• Max.температура на влезна вода 40°C

• Моќност: 1.400 W

Производител: Kärcher

шифра: 4133

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Машина за перење возила Kärcher K2 Compact

  • Шифра на производ: 4133
  • Достапност: На залиха
  • 6,990MKD


Поврзани производи

Правосмукалка за суво и мокро смукање WD 3

Правосмукалка за суво и мокро смукање WD 3

• WD 3 мулти-функционална супер-моќна правосмукалка со потрошувачка од само 1.000 W.• Робустен и пла..

6,500MKD без ДДВ: 5,508MKD

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

12,990MKD без ДДВ: 11,008MKD

Машина за перење возила Kärcher K4 Full Control

Машина за перење возила Kärcher K4 Full Control

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

19,500MKD без ДДВ: 16,525MKD

Мултифункционална правосмукалка за суво и мокро смукање WD 4

Мултифункционална правосмукалка за суво и мокро смукање WD 4

• Идеална за влажно и суво смукање без потреба за замена на филтер• Енергетска ефикасност ги исполну..

10,500MKD без ДДВ: 8,898MKD

Уред за чистење за тврди подови Kärcher FC 5

Уред за чистење за тврди подови Kärcher FC 5

• Функција „2 во 1” овозможува бришење и вшмукување на влажни и суви нечистотии во само еден работен..

18,900MKD без ДДВ: 16,017MKD

Тагови: Kärcher правосмукалка, чистачи под висок притисок