• Идеална за влажно и суво смукање без потреба за замена на филтер

• Енергетска ефикасност ги исполнува високите критериуми за вшмукување со потрошувачка од само 1.000 вати.

• Стандардна опрема WD 4: црево за смукање со рачка  2,2, пластични цевки за смукање 2 х 0,5 м, филтер кеса хартиена (трослојна), папуча за под за суво и мокро смукање, алатка за смукање тесни места (фуги), рамен филтер, Тркала со кочница

• Вакуум, моќ на смукање: 1600 W

• Волумен на резерварот: 20 l.

• Капацитет на полнење на течност: 20 l.

• Употреба на енергија: 1000 W

• Ширина на папучата: 300 mm

• Дијаметар на усисно црево: 35 mm

• Должина на електричен кабел: 5 m

• Ниво на бучавост: 67 db

• Тежина:  kg

• Димензии: 384 mm x 365 mm x 526 mm

Производител: Kärcher

шифра: 4635

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Мултифункционална правосмукалка за суво и мокро смукање WD 4

  • Шифра на производ: 4635
  • Достапност: На залиха
  • 10,500MKD


Поврзани производи

Правосмукалка за суво и мокро смукање WD 3

Правосмукалка за суво и мокро смукање WD 3

• WD 3 мулти-функционална супер-моќна правосмукалка со потрошувачка од само 1.000 W.• Робустен и пла..

6,500MKD без ДДВ: 5,508MKD

Машина за перење возила Kärcher K2 Compact

Машина за перење возила Kärcher K2 Compact

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

6,990MKD без ДДВ: 5,924MKD

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

12,990MKD без ДДВ: 11,008MKD

Машина за перење возила Kärcher K4 Full Control

Машина за перење возила Kärcher K4 Full Control

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

19,500MKD без ДДВ: 16,525MKD

Уред за чистење за тврди подови Kärcher FC 5

Уред за чистење за тврди подови Kärcher FC 5

• Функција „2 во 1” овозможува бришење и вшмукување на влажни и суви нечистотии во само еден работен..

18,900MKD без ДДВ: 16,017MKD

Тагови: Kärcher правосмукалка, чистачи под висок притисок