• WD 3 мулти-функционална супер-моќна правосмукалка со потрошувачка од само 1.000 W.

• Робустен и пластичен сад со капацитет од 17 литри е отпорен на надворешни влијанија.

• Филтерот овозможува удобно собирање на влажна и сува нечистотија, без негова замена.

• Цевката за смукање и - ново развиената клип алатка за под придонесуваат за оптимално собирање на нечистотија.

• Лесно пренослива со ергономска рачка за носење

• Опции како функција на 'дување', систем за заклучување, и практични додатоци за кабли и багаж.

Производител: Kärcher

шифра: 4483

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Правосмукалка за суво и мокро смукање WD 3

  • Шифра на производ: 4483
  • Достапност: На залиха
  • 6,500MKD


Поврзани производи

Машина за перење возила Kärcher K2 Compact

Машина за перење возила Kärcher K2 Compact

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

6,990MKD без ДДВ: 5,924MKD

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

Машина за перење возила Kärcher K3 PREMIUM

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

12,990MKD без ДДВ: 11,008MKD

Машина за перење возила Kärcher K4 Full Control

Машина за перење возила Kärcher K4 Full Control

• Исклучително практичен и компактен уред за чистење со вода под притисок. • Идеален за отстранување..

19,500MKD без ДДВ: 16,525MKD

Мултифункционална правосмукалка за суво и мокро смукање WD 4

Мултифункционална правосмукалка за суво и мокро смукање WD 4

• Идеална за влажно и суво смукање без потреба за замена на филтер• Енергетска ефикасност ги исполну..

10,500MKD без ДДВ: 8,898MKD

Уред за чистење за тврди подови Kärcher FC 5

Уред за чистење за тврди подови Kärcher FC 5

• Функција „2 во 1” овозможува бришење и вшмукување на влажни и суви нечистотии во само еден работен..

18,900MKD без ДДВ: 16,017MKD

Тагови: Kärcher правосмукалка, чистачи под висок притисок