Метална скала

2 во 1 метална скала HB 4920A

2 во 1 метална скала HB 4920A

• Практична метална скала која може да ја искористите за пренесување товар • Издржливост: 150 kg • Т..

1,500MKD без ДДВ 1,271MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)