• Рачка за лопата за снег

• Дрвена рачка

шифра: 170802

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Рачка за лопата за снег

  • Шифра на производ: 170802
  • Достапност: На залиха
  • 150MKD


Поврзани производи

Гребалка за мраз ICELAND

Гребалка за мраз ICELAND

• Пластична гребалка за мраз и снег со ракавица,• Водоотпорна,• Достапна во: црвена и сина бојашифра..

190MKD без ДДВ: 161MKD

Гребалка за мраз NORWAY

Гребалка за мраз NORWAY

• Пластична гребалка за мраз, • 3 начини на гребење • Прилагодлива форма• Достапна во: црвена, сина..

140MKD без ДДВ: 119MKD

Лопата за снег ALU 9

Лопата за снег ALU 9

• Метална лопата без рачкашифра: 3018..

690MKD без ДДВ: 585MKD

Лопата за снег ALU 410/1900

Лопата за снег ALU 410/1900

• Метална лопата со дрвена рачкашифра: 170839..

990MKD без ДДВ: 839MKD

Лопата за снег AVTO-ALU

Лопата за снег AVTO-ALU

• Метална лопата со дрвена рачка за чистење на снег од автомобилшифра: 170838..

900MKD без ДДВ: 763MKD

Тагови: Рачка за лопата за снег, lopati za sneg