Транспортер

Повеќенаменски транспортер WM 7B-320A

Повеќенаменски транспортер WM 7B-320A

• Тип на мотор: WM 168 FB• Вртежи во минута: 3600 rpm• Макс. моќност: 5,5 hp• 4-тактен мотор• Гориво..

65,000MKD без ДДВ 55,085MKD

Транспортна приколка за мотокултиватор WM 1100-6

Транспортна приколка за мотокултиватор WM 1100-6

• Производител: WEIMA• ГАРАНЦИЈА: 2 годинишифра: 4546..

20,900MKD без ДДВ 17,712MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)