Зимска програма

Подобри го барањето

Лопата за снег ALU 9

Лопата за снег ALU 9

• Метална лопата без рачкашифра: 3018..

690MKD без ДДВ 585MKD

Термос DIAMOND

Термос DIAMOND

• Метален термос со пластично капаче• Капацитет: 300 ml • Идеален за патување• Достапен во: металик,..

330MKD без ДДВ 280MKD

Лопата за снег ALU 410/1900

Лопата за снег ALU 410/1900

• Метална лопата со дрвена рачкашифра: 170839..

990MKD без ДДВ 839MKD

Лопата за снег AVTO-ALU

Лопата за снег AVTO-ALU

• Метална лопата со дрвена рачка за чистење на снег од автомобилшифра: 170838..

900MKD без ДДВ 763MKD

Рачка за лопата за снег

Рачка за лопата за снег

• Дрвена рачкашифра: 170802..

150MKD без ДДВ 127MKD

Прикажани од 1 до 5 од вкупно 5 (1 страна/и)